KONST / Litografier / Färglitografi 14886030
nr 1488 6030
Eskil Nordell
(f. 1921), Sverige
Gatuvy signerad, färglitografi, numrerad 52/260. Bildmått: 46x28 cm
Eskil Nordell, född 1921, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 september 2022
kl 18:29:17
300 kr
350 kr
400 kr
Eskil Nordell
Läs mer om Eskil Nordell